AKTUALNOŚCI - PePe sp.j. Armatura i Stal Kwasoodporna - AKTUALNOŚCI31

MLECZNA REWIA 2011

W dniach 18-20 mają 2011 roku firma PePe Paulina Nawra, Piotr Pakulski Spółka Jawna wzieła udział w Targach Mleczarstwa MLECZNA REWIA, które odbyły się w Gdańsku. Patronat Honorowy nad imprezą sprawował Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Pan Marek Sawicki.
Firma PePe z dumą zaprezentowała i przedstawiła armaturę oraz elementy kwasoodporne dedykując je branży spożywczej. Nasze produkty spełniają wszelkie normy oraz wysoką jakość czego dowodem jest nagroda Złotej Mlecznej Rewii, którą to otrzymaliśmy w kategorii "MASZYNY I URZĄDZENIA DLA PRZEMYSŁU ŻYWNOŚCIOWEGO" za pojedynczy zawór grzybowy UNIQue SSV firmy ALFA LAVAL KOLDING A/S.

 

Pragniemy Państwa poinformować, że firma PePe, z dniem 01.01.2009 r. została autoryzowanym przedstawicielem Alfa Laval, w Polsce.

Firma Alfa Laval jest wiodącym dystrybutorem elementów wymiennych i urządzeń znajdujących zastosowanie m.in. w przemyśle spożywczym, chemicznym, w chłodnictwie, oczyszczalniach ścieków, przy produkcji napojów. Nieustanny rozwój firmy, stanowi jej istotną przewagę konkurencyjną. W związku z tym, nasza oferta handlowa została poszerzona o kształtki, zawory, pompy do przemysłu spożywczego, wymienniki ciepła oraz wiele innych urządzeń Alfa Laval. Co więcej, w sprzedaży posiadamy również części zamienne do armatury przepływowej, tj.: uszczelki do zaworów, uszczelki do wymienników ciepła itp. W naszej ofercie znajdziecie teraz Państwo także korytka kablowe wykonane z prętów kwasoodpornych.
Będzie nam bardzo miło jeśli zechcecie Państwo zapoznać się z naszą nową, urozmaiconą ofertą. Obecnym klientom dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.